„Походът на книгите“

В рамките на националната кампания „Походът на книгите“, учениците от 8 „б” и 9 „а“ клас в ПГИ „Карл Маркс“ се включиха в едно вдъхновяващо събитие, посветено на любовта към четенето и силата на словото. С акростихове, любими откъси и лични размисли те показаха, че книгите не са задължение, а вдъхновение.

Специални гости на събитието бяха г-жа Цветкова и г-жа Балийска, които насърчиха учениците да продължават да откриват нови светове чрез четенето.

Здравейте, напишете своя коментар: