Работна среща с румънски учители

На 21 април 2026 година в ПГИ „Карл Маркс“ се проведе работна среща с румънски учители от град Крайова, Румъния. Срещата бе част от проект 2025-1-RO01-121-SCH-000322777 по програма Еразъм +. Основни акценти при разговорите с румънските учители бяха обмяна на добри практики в училище, както и приликите и разликите в училищните системи на двете държави.

Здравейте, напишете своя коментар: