Призово участие за ученичка от ПГИ

На 22 април 2026 г., по случай Деня на Земята, ученичката от ПГИ „Карл Маркс“ – Смолян Ивайла Косова с ръководител Ева Бакалова, участва в състезание, посветено на опазването на околната среда.

Тя беше част от смесен отбор с ученици от различни училища в Смолян, който спечели трето място. Ивайла се отличи с водеща роля в представянето на проектите и с креативните идеи на екипа, насочени към съхраняването на Земята – нашия общ дом.

Здравейте, напишете своя коментар: